İnsan Kaynakları Politikası

Hızla gelişen inşaat sektöründe İnsan Kaynakları’na verdiği önemle farkını ortaya koyan Teknik Yapı, çalışanları ve nitelikli işgücü için tercih edilen kurum olma konumunu daha da pekiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Teknik Yapı, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir. Teknik Yapı’nın başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir.

Şirket, çalışanlarına eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle İnsan Kaynakları yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem vererek çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Teknik Yapı, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

 

                                                                          

                      

                                                     Açık Pozisyonlar

Şu anda açık bir pozisyonumuz bulunmamaktadır. Müsait pozisyon bulunması halinde değerlendirebilmemiz için aşağıdaki formdan CV'nizi bize iletebilirsiniz.

 

                      

                                                    Genel Başvuru

BAŞVUR

E-MAİL GÖNDER

          

 

      

            

 

 

 

 

 

 

 

                           

 

(c) 2006 Teknik Yapı Taah.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm Hakları saklıdır.